Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení
    Andrea S | 08/06/2024

1. liga st. dorostu - Děčín - 8.-9.6.2024 - MISTŘI ČR 2023-2024

Starší dorostenci KVS Plzeň bravurně zvládli závěrečný turnaj soutěže a po náročné sezoně zaslouženě slaví titul mistrů ČR.
Poslední turnaj letošní ligové sezony staršího dorostu se konal v Děčíně ve dnech 8. až 9.6., a to za účasti týmů KVS Plzeň, Kometa Brno, SK Děčín, Asten-Johnson Strakonice a Stepp Praha.
Završení ročníku bylo více než napínavé, neboť tři kluby mohly ještě získat titul, a to Plzeň, Brno a domácí Děčín. Sobotu zahájili mladíci KVS zápasem se Strakonicemi, který hodlali využít především k rozehrání, nicméně nic nepodcenili a vítězstvím 9 : 4 získali důležité body. Druhý mač s Děčínem, známým svojí schopností těžit z domácího prostředí, byl dle očekávání velmi vyrovnaný a oba týmy vsázely takřka výhradně na hráče základních sestav. Konečné vítězství Plzně 12:8 rozhodla znatelnější nervozita a z ní pramenící větší množství chyb domácích.
Neděli zahájili plzeňští zápasem o vše s Kometou Brno. Od počátku až do konce velmi vyrovnané utkání rozhodly podle shrnutí trenéra Sochora maličkosti a větší hlad hráčů Plzně po úspěchu. Posledním utkáním sezony se Steppem Praha, které nakonec Plzeň ovládla v poměru 17:7, když do hry zasáhl cely tým včetně střídajících hráčů, KVS potvrdil, že titul Mistra ČR ligy staršího dorostu je ve správný rukách.
Trenér Arnošt Sochor po celou sezónu oceňuje zejména přístup k tréninku a soudržnost týmu, který tvoří i hostující hráči Hradce Králové. Základní osa týmu naplňuje dlouhodobou vizi KVS o přátelském a soudržném provozování sportu i mimosportovních aktivit. Dorostenci KVS jsou parta, která dokáže stejně dobře dřít na trénincích, jako si užívat každodenní radost ze společně tráveného času a zábavy. Poděkování patří i všem trenérům, kteří se podílí na přípravě, když zejména práci Šarloty Šarlákové a Jakuba Bušauera vděčí tým za markantní zlepšení po kondiční a plavecké stránce. Věříme, že parta starších dorostenců je tou budoucností, kterou bychom si pro náš klub všichni přáli.
Sestava: J. Pechman ,,C”, J. Jílek, V. Sochor, R. Vildomec, J. Zalabák, J. Sedlák, L. Bejček, H. Prokop, O. Polák, M. Hlávko, J. Rothanzl, D. Merenda. Trenéři: A. Sochor, Š. Šarláková, J. Bušauer
« Předchozí článekDalší článek »

Činnost našeho klubu podporují

 

  

Místo pro vaší reklamu