Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení
    Andrea S | 01/06/2024

1. liga st. dorostu - Brno - 18.-19.5.2024

Starší dorostenci KVS mají za sebou velmi solidní výkony v rámci předposledního kola první ligy, které se hrálo v Brně. Sobotní dvě utkání zvládli plzeňští s přehledem, když porazili Slavii Praha 17:8 a Stepp Praha 21:6. V obou zápasech dostal prostor celý kádr.

 První nedělní utkání proti Kometě Brno, které bylo s ohledem na stav tabulky nejdůležitější z celého víkendu, skončilo nakonec remízou 7:7. Mladé borce KVS může mrzet zejména špatná úspěšnost přesilových her a rovněž tři neproměněné jasné šance v poslední čtvrtině. Na druhou stranu celé utkání odehrál KVS víceméně v základní sestavě, což byl proti soupeři disponujícímu širší střídačkou znatelný handicap.

 Poslední utkání se Strakonicemi bylo vyrovnané, nicméně, jak shrnul trenér KVS Sochor, o úspěchu Plzně nakonec rozhodla větší vůle po vítězství a KVS zvítězil 18:10.

V tabulce patří plzeňským dorostencům druhé místo, ale vše rozhodne až poslední kolo v Děčíně. Vedoucí Brno má momentálně 41 bodů, druhá Plzeň 38 a třetí Děčín 34 bodů. Ve vyrovnané soutěži bude hrát roli každé utkání a každý gól.

« Předchozí článekDalší článek »
Připojené album k článku:
1. liga st. dorostu - Brno - 18.-19.5.2024

Činnost našeho klubu podporují

 

  

Místo pro vaší reklamu