Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení
    Andrea S | 27/05/2023

U11 žáci a žačky - Praha - 27.5.2023

V sobotu 27.5.2023 se za účasti plzeňského týmu vedeného Vlastou Dolejšem a Petrou Wenzlíkovou odehrálo předposlední kolo soutěže žáků a žaček U11, a to na bazénu v Praze Podolí. Zápasy mezi jednotlivými družstvy byly často hodně vyrovnané. Děti KVS notně podporované rodiči vstupovaly do zápasů s chutí vyhrát a s vidinou skvělého umístění na konci soutěže.

V prvním zápase proti družstvu SK Děčín se nám podařilo zvítězit těsně 8:7. Druhý zápas proti SK Slavia Praha se vyvedl méně, když skončil prohrou 12:6. V dalším utkání proti Slavia Hradec Králové jsme zvítězili se skvělým výsledkem 24:2. Poslední zápas proti UKVP Stepp Praha, který byl zajisté nejtěžší, neboť děti již byly unavené a utrpěly i různá zranění ,jsme bohužel prohráli 7:5. Do konce soutěže zbývá poslední kolo, které se hraje 10.6.2023 v Děčíně. Zde čeká nejmladší plzeňské pólistky a pólisty boj o konečné druhé místo v soutěži.

« Předchozí článekDalší článek »
Připojené album k článku:
U11 žáci a žačky - Praha - 27.5.2023

Činnost našeho klubu podporují

 

  

Místo pro vaší reklamu