Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení
    Andrea S | 27/05/2023

1. liga staršího dorostu - Děčín - 27.-28.5.2023

O víkendu proběhlo v Děčíně poslední kolo 1. ligy staršího dorostu, které rozhodlo o konečném pořadí v celé soutěži. S medailovými ambicemi odjela na sever Čech i skvělá parta dorostenců KVS pod vedením Arnošta Sochora. Od počátku bylo jasné, že boj bude sveden o bronzovou příčku, neboť zlato a stříbro získá jeden z dvojice Děčín, Brno. Nakonec až poslední zápas s těsným výsledkem 10:9 ve prospěch domácích rozhodl o tom, že titul zůstane v Děčíně a Brno skončí druhé.

Naši dorostenci, kteří tvoří nejkompaktnější tým našeho klubu a po celou sezonu se díky solidní tréninkové morálce a celkovému přístupu stabilně zlepšují, nakonec vybojovali zaslouženou bronzovou medaili. Své medailové konkurenty cekem jasně porazili, a to Strakonice v poměru 15:8 a Stepp Praha se skóre 15:9. Další zápasy s Děčínem (výsledek 11:19) i Brnem (13:19) byly nehledě na výsledné skóre vyrovnané a jsou příslibem pro zlepšení v dalších ročnících.

« Předchozí článekDalší článek »

Činnost našeho klubu podporují

 

  

Místo pro vaší reklamu