Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení
    Andrea S | 17/12/2022

1. liga starších dorostenců – Strakonice – 17.-18.12.2022

1. liga starších dorostenců – Strakonice – 17.-18.12.2022
O víkendu proběhlo druhé kolo 1. ligy starších dorostenců ve Strakonicích. Družstvo KVS Plzeň v prvním zápase jasně vyhrálo nad UKVP STEPP PRAHA. Druhý zápas s SK Kometou Brno se rozhodl až ve čtvrté čtvrtině ve prospěch Brna, a to po vyloučení hráče Plzně bez náhradníka. V neděli odjížděli do Strakonic plzeňští pouze s 9 hráči a čekal je důležitý zápas s ASTEN JOHNSON FEZKO STRAKONICE. Zápas měl napínavý průběh, ale nakonec jej borci KVS zvládli, a i přes nepříznivý vývoj v počátku utkání se zápas podařilo otočit a vyhrát. Poslední utkání s SK DĚČÍN i přes velkou únavu zvládli dorostenci odehrát vyrovnaně, ale nakonec výhru strhli na svoji stranu děčínští pólisté.
Trenér Arnošt Sochor ocenil po tomto ligovém kole všechny hráče za velkou bojovnost a kolektivní výkon. Mimo jiné ocenil i to, že tato generace plzeňských mladíků má skvělou partu, což opět potvrdili i podporou kamaráda Martina Langa na jeho maturitním plese. Co více bychom chtěli od trenéra slyšet, než: „tuhle partu je radost trénovat!“.
KVS Plzeň - UKVP Stepp Praha 16:8
KVS Plzeň – SKP Kometa Brno 10:19
KVS Plzeň - ASTEN JOHNSON FEZKO STRAKONICE 13:11
KVS Plzeň - SK DĚČÍN 9:15
 
Trenér: Arnošt Sochor
Sestava: Jiří Zalabák, Štěpán Pavlát, Josef Sedlák, Filip Harant, Matěj Hlávko, Jakub Pechman, Jan Jílek, Vojtěch Sochor, Jan Rothanzl, Radim Vildomec, František Doubek
 
V tabulce patří Plzni zatím nadějné třetí místo za vedoucím Brnem a druhým Děčínem.
« Předchozí článekDalší článek »

Činnost našeho klubu podporují

 

  

Místo pro vaší reklamu