Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení
    Andrea S | 25/01/2020

1. liga žen – Plzeň 25. ledna 2020

Včera se odehrály poslední dvě utkání základní části 1.ligy žen. Naše ženy změřily síly s hráčkami z Hradce Králové. Oba týmy berou po jedné výhře.
V prvním utkáním jako již tradičně, plzeňské hráčky nedokázaly dodržet taktiku trenérů a přistoupily na hru soupeřek. Střelba byla oproti minulým utkáním výrazná, ovšem značně nepřesná. Na výsledku se podepsal i zdravotní stav naší brankářky, která musela v polovině utkání odstoupit. V druhém utkání domácí přitvrdily hru, na kterou soupeřky nestačily reagovat. Hráčky proměňovaly své šance a vybojovaly své první cenné vítězství. Rozhodně je v týmu stále na čem pracovat. Gratulujeme a držíme palce do dalších utkání.

1.zápas 3:9
2.zápas: 11:5
Sestava:
Pivoňková/Pláničková, Dolejšová 1, Jeřábková, Řehořová, Kofláková 1, Pereira de Jesus, Bradáčová, Pilná 5, Hejduk - Šlehoferová 2, Parobková 3, Brixová 1, Gancedo Maestro 1, Šarláková, Lerochová

« Předchozí článekDalší článek »

Činnost našeho klubu podporují

 

  

Místo pro vaší reklamu