Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení
    Andrea S | 18/01/2020

Pohár ČSVP starších žáků – skupina B – Plzeň 18. ledna 2020

V sobotu 18.1. odehráli poslední 3 zápasy základní skupiny i starší žáci. Do Plzně dorazili celky se kterými se nám v průběhu sezóny nedařilo bodovat. Přesto jsme chtěli odvést co nejlepší výkon a předvést domácímu publiku kvalitní souboje. První zápas s lídry skupiny, Fezkem Strakonice, však nebyl ideální a skóre 9:20 odpovídalo obrazu hry. Ani v druhém zápase proti oddílu TJ Slavia Hradec Králové se nám nedařilo držet krok se soupeři a po chybách, které pramenily z nesehranosti a nedostatečného důrazu se skóre zastavilo na stavu 5:12. Spravit chuť, trochu zvednout sebevědomí ale především zlepšit herní projev se nám povedlo až ve 3 zápase proti Slavií Praha. Po celý zápas jsme se drželi na dostřel a i když jsme nakonec podlehli 10:16 tak předvedená hra nebyla vůbec špatná. Máme několik nových hráčů, kteří se poprvé zapojili do hry a pokud se nám povede předvádět podobné výkony jako v posledním zápase tak věříme, že v 2.lize, která nás čeká, můžeme uhrát více bodů a získat i spoustu cenných herních zkušeností a návyků.

 

Sestava:

Michal Dufek, Lukáš Bejček, Ondřej Vojáček, Daniel Krček, Vojtěch Sochor, Klára Kališová, Viktorie Kuštová, F. Bretll, Adéla Vildomecová, Michal Vlažný, Kryštof Ksandr, Jan Jílek, Mikuláš Růžička

Trenér: Martin Doubek

« Předchozí článekDalší článek »

Činnost našeho klubu podporují

 

  

Místo pro vaší reklamu