Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení
    Petr T | 25/10/2019

1. Liga žen ve vodním pólu

Po letech půstu se do Plzně vrací 1. Liga žen ve vodním pólu. Zformoval se zde (nový) ženský tým pod křídly KVS PLZEŇ. Je složen z dorostenek, hráček hájících v minulých letech barvy pražských klubů a žen (hráček), které se do vody vrací po více jak dekádě.

O uplynulém víkendu, tak měly možnost v 1.kole mistrovské soutěže změřit síly s prvním soupeřem, a to hned 15-ti násobnými mistryněmi ČR, STRAKONICEMI. Úvodní zápasy nebyly vůbec snadné a šlo především o to, se sehrát. Plzeňské hráčky věří, i přes nepříznivé konečné výsledky z obou utkání, že je třeba brát vše pozitivně, a v dalších kolech (nejbližší 2.11. V HK, 24.11. V Plzni) už to bude jen lepší a jejich nadšení a odvaha přinesou i kýžené výsledky.

Sestavy a výsledky utkání:

Strakonice - KVS Plzeň 20:7 Pivoňková, L. Dolejšová, Jeřábková(1), Kofláková, Š.Šarláková, Řehořová, Pilná, Hejduk-Šlehoferová(1), Pereira de Jesus, , Parobková, Brixová, Gancero Maestro(1), Pláničková(4)

Strakonice - KVS Plzeň 25:3 Pivoňková, A. Dolejšová, Jeřábková, Kofláková, S.Šarláková, Řehořová, Pilná, Hejduk-Šlehoferová(1), Pereira de Jesus(1), , Lerchová, Brixová, Gancero Maestro, Pláničková(1). Trenér: Vlasta Dolejš

« Předchozí článekDalší článek »
Připojené album k článku:
1. Liga žen ve vodním pólu

Činnost našeho klubu podporují

 

  

Místo pro vaší reklamu