Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení   Administrace
     07/12/2015

4.kolo ČSVP mladších žáků Plzeň 5.-6.12.2015

V čase předvánočního shonu pořádalo družstvo KVS Plzeň v domácím prostředí 4.kolo Poháru ČSVP ve kterém usiluje s nově se rodícím týmem o postupné kroky k úspěchu. Bohužel bez svého kapitána D.Honomichla, kterého skolila nemoc a vedoucího trenéra J.Honomichla.
K prvnímu utkání s AJ Strakonice „B“ nastoupil tým pod vedením asistenta T.Heimratha a V.Dolejše. Utkání od počátku ukázalo, kdo je favoritem utkání a po první čtvrtině byl stav 5:0 pro KVS Plzeň.Což umožnilo trenérům poslat do hry mladé a méně zkušené hráče, kteří postupně navyšovali skóre na 17:1. Právě toto utkání pomohlo novým hráčům se gólově prosadit a ukázat trenérům, co se od posledního turnaje ve Strakonicích naučili.
Následné utkání svedlo proti sobě KVS Plzeň a AJ Strakonice „A“, kde na začátku utkání vůbec nebylo jasné, kdo bude tahat za kratší konec. V polovině utkání bylo skóre 2:5, ale v další části již hráči AJ Strakonice vystrčili růžky a přehráli domácí tým 2:8.
Třetí sobotní utkání bylo zároveň dohrávkou 3.kola ČSVP mezi domácími a AJ Strakonice „B“, toto utkání mělo velmi podobný scénář s prvním utkáním a pět to pomohlo se střelecky prosadit benjamínkům v týmu a zároveň vyzkoušet alternativy v sestavě. Konečný stav na tabuli byl 17:2 pro KVS Plzeň.
Závěrečné sobotní klání svedlo proti sobě týmy KVS Plzeň a TJ Tábor, se kterým se domácí tým pravidelně přetahuje o nadějný výsledek. Nejinak tomu bylo i teď, bohužel ke škodě domácího týmu. Bohužel díky individuálním chybám a neproměňováním šancí, svítilo na závěr na tabuli 4:7.
V  nedělním dopoledni nastoupil tým proti lídru soutěže SK Děčín. Domácí dlouho drželi vyrovnaný stav a naději na dobrý výsledek, bohužel pouze do konce 2.čtvrtiny, kdy byl stav 1:4. V následné části domácí celekzcela propadl a na konci bylo utkání 2:12. Zde se ukázalo neplnění taktických pokynů klíčových hráčů, jako jeden z faktorů výrazného gólového rozdílu.
V posledním zápase sehrálo KVS Plzeň dohrávku 3.kola s AJ Strakonice „A“. Až dosud nebylo družstvo plzeňských nadějí blíže k zisku bodů, ale ukázala se silová převaha hostí a úbytek sil v maratónu utkání, kdy během 24hodin sehráli 6 plnohodnotných utkání. Za stavu 2:2 neproměnil domácí celek pokutový hod a z protiútoku inkasoval branku. Na kterou ještě stačil reagovat srovnáním stavu, zároveň se však následně vyfaulovala opora domácího týmu K.Lerchová, která měla být rozdílovým hráčem. Utkání do konce 3.čtvrtiny bylo velmi vyrovnané. V závěrečných 3 minutách však došel dech domácím a utkání bylo rozhodnuto po několika velmi efektivně ukončených akcích. Konečný výsledek byl 6:11.
Před posledním turnajem v roce 2015 však tým našel velmi velkou vnitřní sílu u nových hráčů a souhru. Ukázal slabiny v herních dovednostech, na kterých musí všichni zapracovat, aby bylo možné v následujícím období se zdokonalovat a sbírat body favoritům soutěže. Určitě však snesou pochvalu nováčci základní sestavy, kteří dosud sbírali postupně odehrané vteřinky.

Sestava:
Václav Dolejš, Lukáš Bušek, Daniel Krček, Michal Tandler, Filip Harant, Kateřina Lerchová, Jakub Pechan, Jan Jílek, Vojtěch Sochor, Martin Lang, Šimon Basl, Michal Heimrath

« Předchozí článekDalší článek »

  Naši partneři

 

  

Místo pro vaší reklamu