Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení   Administrace
    Petr T | 26/05/2019

4. turnaj Poháru ČSVP v minipólu

V neděli 26.5.2019 si opět změřily svoje síly nejmladší naděje vodního póla. Tentokrát se hrálo na půdě STEPPu Praha, tedy v Praze - Podolí. Jednalo se již o 4. turnaj Poháru ČSVP v minipólu.

Děti z KVS Plzeň se sešli v hojném počtu. Pro některé to bylo úplně první setkání s vodním pólem, někteří se zúčastňují turnajů pravidelně. Troufáme si říct, že je na dětech s každým turnajem, snad i zápasem, vidět ohromné zlepšení, odhodlání, bojovnost. Tohle vše mohli diváci vidět právě v zásasech proti domácímu STEPP Praha a SK Děčín, které jsme však prohrály, ale se ctí – KVS Plzeň: STEPP Praha 8:12, KVS Plzeň : SK Děčín 12:21. V obou zápasech jsme do konce třetí třetiny dokázali udržet pouze jednobrankový rozdíl. Pak se ale potvrdil rozdíl ve zkušenostech a fyzičce a děti bohužel oba zápasy prohráli, čímž se připravili o medaili. Další zápas, a to proti Slavii Hradec Králové, vyhráli 11:19, a nejsilnějsímu soupěři tohoto turnaje SK Slavia Praha podleli 3:20.

I přesto, že si přivezli domů jen pomyslnou bramborovou medaili, myslím si, že předvedli úžasné výkony.

sestava družstva: Strnadová Ema, Pták Miichal, Krčková Míša, Kmíčková Ida, Prokop František, Šatra david, Lerchová Natálie, Jan Tadeáš, Steklý Jonáš, Kadlec Jan, Žourek Michal, kadlec Ondřej, Spitzer Ondřej, Vlažný Ondřej, Spitzerová Klára, Juhová Adéla.

Další turnaj Poháru ČSVP v minipolu nás čeká v sobotu 15.6.2019 opět v Praze. Tentokrát je pořádajícím týmem SK Slavia Praha.

« Předchozí článekDalší článek »
Připojené album k článku:
4. turnaj Poháru ČSVP v minipólu

  Naši partneři

 

  

Místo pro vaší reklamu