Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení   Administrace
    Petr T | 09/12/2018

Memoriál Josefa Neumana, 1. ročník, Praha

V sobotu, 8.12.2018, se konal 1. ročník memoriálu Josefa Neumana, pořádaný oddílem vodního póla SK Slavia Praha. Memoriál byl určen těm nejmladším, to znamená pro děti narozené v roce 2007 a déle. V letošním školním roce se sešla výborná parta dětí a rodičů, kteří o vodní pólo mají velký zájem, proto jsme se i jako tým KVS Plzeň mohly tohoto turnaje zúčastnit. A protože je nás opravdu hodně, povedlo se nemožné a vytvořili jsme spolu s družstvem TJ Slavia Hradec Králový ještě jeden společný tým. Možností, jak děti rozdělit do jednotlivých družstev bylo hodně. Konečná verze ale byla ze všech nejúčelnějsí: vzniklo jedno družstvo holek, které bylo doplněno o naše nejmenší naděje ( předškoláky z přípravky) a druhé bylo čistě klučičí, opět doplněné o ty nejmladší nejen věkově, ale i zkušenostmi.

Turnaj měl velký úspěch jak ze strany dětí, tak i jejich rodičů, které se samozřejmě přijeli na své ratolesti podívat. Pro mnohé to byly úplně první zkušenosti s vodním pólem. Více jak polovina dětí se totiž zúčastnila turnaje ve vodním pólu úplně prvně. Je ale důležité, že všichni odjížděli domů spokojení.

Družstvo chlapců, které bylo společné s Hradcem Královým nakonec obsadilo krásné 3. místo a domů si všichni přivezli bronzové medaile, diplomy a malou pozornost.

Družstvo děvčat, doplněné těmi nejmenšími, nakonec skončilo na krásném osmém místě, když porazilo v závěrečných bojích Spartu Praha. Musíme ale říci, že kdyby nedostali příležitost naši nejmenší, tak by holky dokázaly obsadit určitě lepší místo. Snažili jsme se totiž dát příležitost ukázat své dovednosti všem,bez ohledu na zkušenosti.

VELKÉ poděkování patří především rodičům, za spolupráci při zajištění dopravy dětí do „místa činu“ a v nemalé míře i dětem, kteří do jednotlivých zápasů dali vše, co uměli.

Konečné pořadí:      
  
                        1. Fezko Strakonice

                        2. SK Slavia Praha

                        3. KVS Plzeň+TJ Slavia Hradec Králové

                        4. Stepp Praha    

                        5. SK Děčín

                        6. SK Slavia Praha II.

                        7. KVS Plzeň

                        8. Sparta Praha

« Předchozí článekDalší článek »

  Naši partneři

 

  

Místo pro vaší reklamu