Vítejte v klubu KVS Plzeň!

Vítejte na webových stránkách plzeňského klubu vodního póla KVS Plzeň. Můžete zde najít aktuální informace o dění v našem klubu, trénincích a utkáních našich hráčů.

Sledujte nás také Facebooku!

emailNapište nám kvsplzen@seznam.cz Český svaz vodního póla

Přihlášení   Administrace
    Petr T | 13/11/2018

Turnaj 17. listopadu

Ve dnech 9-11. listopadu se hrál tradiční Turnaj 17 listopadu. Letošní účast byla jedna z největších v historii turnaje. Domácí KVS Plzeň postavila tři mužstva: A tým mužů, Naděje a Masters. Z Prahy přijelo složené mužstvo Czech Roses. Z Německa přijely mužstva: KIT Karlsruhe, Waterpolo Manatees Stuttgart, Wasserratten Fürstenfeldbruck, WSV Ludwigshafen, SWV Einheit Plauen, FC Nürnberg, SV Emor Halle, SV Vogtland Plauen, ZHS München, HWC Ingolstadt, SV Nema Netshkau a SV Abus Dessau. Tedy celkem 16 mužstev.
Většina účastníků přijela se smíšenými týmy (muži, ženy a mládež). Pouze družstva, se kterými se počítalo jako s favority, postavila soutěžní mužské sestavy.
Každé mužstvo si zahrálo 6 zápasů. Hrálo se 2x8 minut hrubého času paralelně na dvou hřištích. Pouze finále se hrálo na velkém hřišti a na čistý čas.
Pořadí: (doplním)

Turnaj měl úžasnou atmosféru, všichi hráli s elánem a nasazením. Oceněny byly všechny týmy. Zvláštní ceny dostali také: nejlepší střelec, nejlepší brankář, nejmladší a nejstarší hráč.
Největší dík, uznání a obdiv ale patří hlavnímu pořadateli turnaje MuDr. Jaroslavu Novákovi. Ve svém plně aktivním věku, který se již začíná přibližovat osmdesátce, turnaj jako vždy připravil, zorganizoval a řídil. Při tom všem ještě "pískal" téměř polovinu zápasů. Jeho turnaj proběhl naprosto hladce bez nejmenší chybičky. Všechny pólistické klobouky dolů !!!!!

« Předchozí článekDalší článek »

  Naši partneři

 

  

Místo pro vaší reklamu